Piknik „Żyj zdrowo i bezpiecznie” w Termach Maltańskich.

„Żyj zdrowo i bezpiecznie” pod takim hasłem w sobotę 18 czerwca odbywać się będzie piknik w Termach Maltańskich. Na plaży zewnętrznej dodatkowe atrakcje i pokazy zaprezentują Drużyna Szpiku, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Straż Pożarna, Policja i Akademia Tańca Bezuma.

Piknik ma za zadanie połączyć przyjemne z pożytecznym i pokazać, że doskonałym sposobem na edukowanie jest zabawa. „Poważne i nudne metody” nauczania zostaną zastąpione „mądrą zabawą”. Każdy z partnerów przygotował mnóstwo atrakcji dla osób przebywających w największym Aquaparku w Polsce.

Na miejscu będzie znajdował się wóz strażacki a policja przeprowadzi pokazy pierwszej pomocy. Podczas pikniku będą można zagrać w grę miejską i wziąć udział w pokazach tańca. Dla najmłodszych będzie szansa na zdobycie nagród za udział w grach i zabawach.

Pikniku rozpoczyna się w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 i będzie trwał 3 godziny. W trakcie imprezy Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie informować na temat oddawania krwi i szpiku. Dla osób, które wezmą udział w akcji i zdecydują się oddać krew w ciągu 7 dni otrzymają darmowe wejście do Term Maltańskich.

Zapraszamy do udziału.