#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Półkolonie 2017 tylko w Termach Maltańskich

Termy Maltańskie i Szkoła Pływania Fregata Swimming zapraszają dzieci w wieku od 6 do 12 lat na wyjątkowe, połączone z nauką pływania turnusy w terminach: 30.01 – 03.02 i 06.02-10.02, podczas których nikt nie będzie się nudził.

W programie półkolonii znajdzie się m.in. szkolenie pływackie z podziałem na grupy pod względem umiejętności, szaleństwo w parku wodnym, zmagania na ścince wspinaczkowej czy wyjście na lodowisko (dla chętnych). W tym roku odbędzie się turniej gier planszowych a dzieci wybiorą się również do Fabryki Uśmiechu Michałek. W ramach półkolonii będzie odbywać się „Twórczy Świat Fregaty”, w którym dzieci będą mogły rozwijać swoją kreatywność i manualne umiejętności.

Półkolonie realizowane będą w 5-ciodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00. Wszystkie dzieci, będą bezpiecznie bawić się pod opieką wykwalifikowanej kadry, a w ramach półkolonii organizatorzy zapewniają dwudaniowy obiad oraz napoje. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe. Zapisy prowadzone są przez internet na stronie: www.fregata.com.pl.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów. Nie czekaj. Dołącz do półkolonii w Termach Maltańskich.