Półkolonie w Termach Maltańskich

Termy Maltańskie i Szkoła Pływania Fregata Swimming zapraszają dzieci w wieku od 6 do 12 lat na wyjątkowe, połączone z nauką pływania turnusy w terminach: 18 – 22.01 i 25-29.01, podczas których nikt nie będzie się nudził.

W programie półkolonii znajdzie się m.in. szkolenie pływackie z podziałem na grupy pod względem umiejętności, szaleństwo w parku wodnym, zmagania na ścince wspinaczkowej czy wyjście na lodowisko (dla chętnych). Nie zabraknie gier i zabaw integracyjnych na terenie Aquaparku oraz warsztatów artystycznych. Każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w turnieju gier planszowych czy w Świat Teleturniejów, a w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” animatorzy będą czytać ciekawe książki.

Półkolonie realizowane będą w 5-ciodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00. Wszystkie dzieci, będą bezpiecznie bawić się pod opieką wykwalifikowanej kadry, a w ramach półkolonii organizatorzy zapewniają dwudaniowy obiad, w tym możliwość wyboru diety, oraz napoje. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe. Zapisy prowadzone są przez internet na stronie: www.fregata.com.pl.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów. Nie czekaj. Dołącz do półkolonii w Termach Maltańskich.