Półkolonie w Termach Maltańskich

Pięć dni wypełnionych atrakcjami w największym Aquaparku w Polsce, to idealny pomysł na półkolonie.

Termy Maltańskie i Szkoła Pływania Fregata Swimming zapraszają dzieci w wieku od 6 do 12 lat na wyjątkowe, połączone z nauką pływania turnusy w terminach: 16 – 20.02 i 23-27.02, podczas których nikt nie będzie się nudził.

W programie półkolonii znajdzie się m.in. szkolenie pływackie z podziałem na grupy pod względem umiejętności, szaleństwo w parku wodnym, wyjście na lodowisko (dla chętnych), warsztaty z fundacją Irma podczas których dzieci nauczą się jak wychowywać swoich pupili. Nie zabraknie gier i zabaw integracyjnych na terenie Aquaparku. Każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w turnieju gier planszowych, zajęciach artystycznych, a w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” animatorzy będą czytać ciekawe książki.

Półkolonie realizowane będą w 5-ciodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00. Wszystkie dzieci, będą bezpiecznie bawić się pod opieką wykwalifikowanej kadry, a w ramach półkolonii organizatorzy zapewniają dwudaniowy obiad. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe. Zapisy prowadzone są w biurze Szkoły Pływania Fregata Swimming mieszczącym się w Termach Maltańskich na parterze oraz na stronie internetowej www.fregata.com.pl