Powrót do wakacji!

Wrzesień… czas powrotu po zasłużonych urlopach oraz rozpoczęcie roku szkolnego. Czy już tęsknicie za nadmorską plażą, kąpielami w lazurowej wodzie czy słodkim nic nie robieniem? Patrzycie w kalendarz i martwicie się zbliżającą się jesienną pluchą? Mamy na to doskonałe antidotum! W Termach Maltańskich odżyją wakacyjne wspomnienia, wróci radość i najlepsze chwile spędzone z rodziną na leniuchowaniu czy rozrywce.

Plaża zewnętrzna Term Maltańskich do końca września obfituje w liczne atrakcje, które przedłużą Wam wakacyjny wypoczynek i pozwolą na łatwiejszy powrót do rzeczywistości. Dwa dmuchane tory przeszkód pozwolą na aktywny wypoczynek i doskonalenie swojej koordynacji i sprawności. Do dyspozycji amatorów sportów wodnych i ekstremalnych mamy również strefę surfera i aż 30-metrowy tor skimboardowy – oczywiście w cenie biletu.

Do końca września czynne będą również Wasze ulubione atrakcje czyli zjeżdżalnie zewnętrzne! Dla najmłodszych czeka wodny plac zabaw, a osoby, które lubią słodko leniuchować mogą wypocząć na leżakach ustawionych na prawdziwym nadmorskim piasku. Prawda, że przypomina to Wasz wspaniały urlop? W Termach Maltańskich wrzesień nie musi być taki straszny.

Od 3 września wraca również promocja godzin ulgowych, w których można zakupić wejściówki w wyjątkowo niskich cenach. Za godzinny wstęp do Aquaparku zapłacimy tylko 10 złotych. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:00 oraz od 21:00 do 23:00.

We wrześniu na profilu społecznościowym Term Maltańskich na Facebooku będzie można wygrać interesujące nagrody. W dniach od 3 do 23 września pod POSTEM KONKURSOWYM należy umieścić szalone zdjęcie z Waszego archiwum wakacyjnego. Jury konkursowe wybierze najlepsze zdjęcia, które zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Przeżyjcie wakacje raz jeszcze razem z nami!