Promocje i atrakcje w Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Termy Maltańskie przygotowują dla seniorów dłuższy czas pobytu i specjalny program atrakcji.

Po raz kolejny Termy Maltańskie przygotowały specjalną ofertę dla seniorów z okazji ich święta. W najbliższy wtorek i środę, w godzinach otwarcia Kompleksu, do każdego zakupionego biletu, osoby powyżej 55 roku życia otrzymają dodatkowe 30 minut w prezencie.

W strefie Aquapark przez 5 godzin będzie można uczestniczyć w specjalnych zajęciach przygotowanych z myślą o seniorach. We wtorek i w środę zostaną przeprowadzone zajęcia rehabilitacyjno–relaksacyjne, które będą odbywać się w basenie solankowym.  Nie zabraknie popularnych atrakcji jak Aqua–Aerobic oraz Aqua–Dancing. Termy Maltańskie przygotowały również ciekawostkę w postaci Latino Dance w wodzie, który zawiera  elementy różnych stylów tanecznych, przygotowanych specjalnie dla seniorów. Jest doskonałym treningiem koordynacji ruchowej i układu sercowo–naczyniowego. Poza dodatkowymi zajęciami seniorzy będą mogli skorzystać również ze stałych atrakcji Term Maltańskich.