#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Rekordowa frekwencja Term Maltańskich i interesujące plany na rok 2018

Magiczna bariera została przekroczona. W 2017 roku poznańskie Termy odwiedziło ponad milion osób. To najlepszy wynik w historii, który zbiegł się z najlepszym wynikiem finansowym od powstania obiektu. Rok 2018 przynosi także interesujące projekty i wydarzenia.

W siódmym roku istnienia Term Maltańskich udało się pierwszy raz przekroczyć liczbę miliona osób w ciągu roku. Na ten wynik złożyło się coraz większa popularność obiektu nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również wśród grup zorganizowanych. Aż o 27 procent wzrosła liczba sprzedanych biletów rodzinnych, które stanowiły 1/5 wszystkich biletów w Kompleksie. Warto zauważyć, że z roku na rok liczba osób zwiększała się sukcesywnie i w końcu udało się przekroczyć milion odwiedzin w ciągu roku.

Sukces frekwencji przełożył się na bardzo dobry wynik finansowy. W 2017 roku Spółka osiągnęła zysk przekraczający 3 miliony złotych. To drugi rok z rzędu w którym Spółka notuje zysk. Dzięki temu w roku 2018 rozpoczną się zmiany wystroju, które obejmą najbardziej popularną strefę czyli Aquapark.

W marcu 2018 roku nawiązano współpracę z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu. W ramach przedsięwzięcia studenci poznańskiej uczelni przygotują projekty prac rearanżacyjnych strefy. Studenci, podzieleni na 8 kilkuosobowych zespołów do końca maja złożą prace konkursowe, które komisja będzie oceniać pod kątem m.in. innowacyjności i funkcjonalności. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i będą stanowić bazę do zmian, które zostaną przeprowadzone w Aquaparku po wyłonieniu głównego wykonawcy.

W nadchodzącym czasie będziemy świadkami dużej imprez w Termach Maltańskich. W kwietniu baseny sportowe po raz kolejny będą gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu. To jedna z największych imprez sportowych w Poznaniu. Na starcie pojawi się ponad tysiąc uczestników. Jesteśmy przekonani, że poziom sportowy będzie stał na bardzo wysokim poziomie.