Rekordowe ferie

Prawie 55 tysięcy osób przez dwa tygodnie, 4 tysiące osób dzienne. Podczas ferii zimowych Termy Maltańskie przeżywały prawdziwe oblężenie klientów.

Pierwsze dwa tygodnie lutego były wyjątkowo udane dla największego Aquaparku w Polsce. Termy Maltańskie zanotowały rekordową frekwencję podczas ferii zimowych. Prawie 55 tysięcy osób korzystało z licznych atrakcji przygotowanych przez kompleks. Dało to 39-procentowy wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym. Średnia osób na dzień wyniosła prawie 4 tysiące osób, co jest doskonałym wynikiem i pokazuje, że fani wodnych atrakcji i relaksu coraz częściej odwiedzają Termy Maltańskie.

Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszyły się bajkowe animacje. Młodzież chętnie wybierała również półkolonie w Termach Maltańskich, które łączyły naukę pływania z innymi zajęciami ruchowymi. Udanym zwieńczeniem ferii był Walentynkowy koncert Grzegorza Hyży z zespołem, który przyciągnął ponad 800 osób.

Początek roku pozwala optymistycznie spoglądać na frekwencję w Termach Maltańskich. Do tej pory kompleks odwiedziło niemal dwa miliony osób. Wszystko wskazuje na to, że liczba ta zdecydowanie wzrośnie.