Rekordowy lipiec w Termach Maltańskich

Lipiec w Termach Maltańskich okazał się najlepszym miesiącem od momentu otwarcia Kompleksu. Największy Aquapark w Polsce w minionym miesiącu odwiedziło ponad 110 tysięcy fanów wodnej rozrywki. To ponad 20 tysięcy więcej niż w zeszłym roku.

Termy Maltańskie w gorącym, wakacyjnym okresie zanotowały rewelacyjny wynik jeżeli chodzi o liczbę odwiedzających. Przez cały lipiec Kompleks odwiedziło ponad 110 tysięcy osób, a od początku roku ta liczba przekroczyła poziom 570 tysięcy. To doskonały wynik, który pozwala realnie myśleć o osiągnięciu miliona odwiedzających w ciągu roku. Na doskonały wynik miały również wpływ dodatkowe aktywności, które zostały wprowadzone na początku wakacji.

Korzystający z Term Maltańskich codziennie mogą brać udział w programie aktywne lato. Doświadczeni instruktorzy przez cały dzień prowadzą zajęcia fitness, które odbywają się w wodzie i na plaży zewnętrznej. W bogatej ofercie Kompleksu znalazły się również zajęcia dla dzieci oraz klubowe piątki, gdzie przy dźwiękach muzyki klubowej można przenieść się w słoneczny klimat Ibizy. Do dyspozycji najmłodszych otwarta została dziecięca kraina zabaw, a dla fanów sportów plażowych dostępne jest boisko do siatkówki i piłki nożnej.

Frekwencja pozwala Termom Maltańskim z optymizmem patrzeć w przyszłość. Coraz większa liczba odwiedzających udowadnia, że największy Aquapark w Polsce na stałe wpisał się w mapę atrakcji Poznania i jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w stolicy Wielkopolski.