#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Pełen Chillout w Termach Maltańskich

Rozpoczyna się okres ciepłych miesięcy. Słońce ogrzewa nas przez cały dzień. To doskonały czas na relaks. Termy Maltańskie oferują wypoczynek na wiele sposobów, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym osobom.

Weekend majowy to moment otwarcia plaży zewnętrznej w Termach Maltańskich. Do dyspozycji osób przebywających w Kompleksie jest ponad 500 leżaków oraz liczne parasole plażowe gdzie można schronić się przed promieniami słonecznymi. Piaszczysta plaża pozwoli przenieść się w klimat nadmorskich kurortów. Osoby, które lubią aktywnie odpoczywać, mogą skorzystać ze zjeżdżalni zewnętrznych i wodnego toru przeszkód, które przyciągają liczną rzeszę chętnych. W basenach zewnętrznych możemy skorzystać z leżanek wodnych w których można jednocześnie cieszyć się słońcem, wodą i odpoczynkiem. W razie niepogody na wszystkich amatorów relaksu czekają atrakcje wewnątrz Aquaparku. Basen z falą, basen z wodą geotermalną oraz baseny z biczami i kurtynami wodnymi to jedne z najpopularniejszych miejsc Kompleksu. Liczba atrakcji sprawia, że każdy znajdzie swój indywidualny sposób na relaks.

Świat Saun to miejsce gdzie można w łatwy sposób osiągnąć pełen Chillout. Znakomite seanse parowe prowadzone przez doświadczonych saunamistrzów pozwolą nam rozluźnić mięśnie, pozbyć toksyn z organizmu, dzięki czemu będziemy w pełni zrelaksowani. W Tepidarium, w absolutnej ciszy, można wypocząć na łóżkach wodnych lub kamiennych leżankach. W okresie wiosennym możemy również odpocząć na zielonym tarasie znajdującym się w sąsiedztwie saun zewnętrznych. Chillout na hamaku lub leżaku w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków to marzenie na wyciągnięcie ręki.

Dla osób, które uwielbiają aktywnie odpoczywać, najlepszym rozwiązaniem będzie strefa basenów sportowych. Basen 50 metrowy da możliwość zmierzenia się z Olimpijskim dystansem. Pływanie wpływa dobroczynnie na naszą sylwetkę, jest znakomitą formą rehabilitacji a dawka endorfin po pływaniu sprawi, że uśmiech będzie pojawiał się na naszej twarzy codziennie.

Termy Maltańskie otwarte są codziennie. Dla wszystkich poszukiwaczy relaksu to dobrze znany adres. Chcesz poczuć pełen Chillout? Przyjdź na Termy Maltańskie.

Bilety-Termy-Maltanskie-Biletomat-pl-button V2 XXXX