Rozgrywki Ekstraklasy piłki wodnej ponownie w Termach Maltańskich!

W 3 kolejce Ekstraklasy piłki wodnej Waterpolo Poznań zmierzy się w Poznaniu z drużyną GKPW 59 Gorzów. Oba spotkania zostaną rozegrane w Termach Maltańskich w niedzielę, 20 listopada o g. 15:00 oraz o g. 20:00. Po czterech zwycięskich meczach poznaniacy zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej, tuż za zespołami z Łodzi i Szczecina. Wstęp na niedzielny dwumecz jest bezpłatny.

 W najbliższą niedzielę, 20 listopada br. zawodnicy Waterpolo Poznań rozegrają kolejny dwumecz Mistrzostw Polski Seniorów 2016/2017. Po raz pierwszy w tym sezonie zmierzą się na własnym basenie z najsłabszym zespołem w lidze – GKPW 59 Gorzów. Pierwszy mecz 3 kolejki Ekstraklasy waterpoliści zagrają w Termach Maltańskich o g. 15:00, natomiast spotkanie rewanżowe o g. 20:00. Poznańscy piłkarze wodni po ostatnich wygranych nad WTS Polonią Bytom oraz Legią Warszawa mają aktualnie tyle samo punktów co prowadzące w rozgrywkach drużyny Uniwersytetu Łódzkiego ŁSTW Ocmer oraz Arkonii Szczecin.

Przed nami jedna z ciekawszych kolejek nowego sezonu. Od wyniku dwumeczu zespołów z Łodzi i Szczecina będzie zależało nasze miejsce w tabeli ligowej. Jeżeli nasi najważniejsi rywale podzielą się w ten weekend punktami, a my dwukrotnie pokonamy waterpolistów z Gorzowa, to mamy szansę po raz pierwszy w tym sezonie wysunąć się na prowadzenie. Serdecznie zapraszamy kibiców z Poznania i okolic na ostatni w tym roku popis umiejętności naszych zawodników w Termach Maltańskich. Obiecujemy, że damy z siebie wszystko, bo każdy gol strzelony do bramki Gorzowa może zadecydować w maju o zdobyciu mistrzostwa Polski – mówi Tomasz Różycki, prezes klubu i kapitan Waterpolo Poznań.