Rozpocznij lato z Nivea w Termach Maltańskich

Poznaniacy na własnej skórze mogą sprawdzić skutki działania promieni UV i pod okiem ekspertów przekonać się, jak ważna jest prawidłowa ochrona przeciwsłoneczna. Podczas powitania lata z NIVEA w weekend 20-21 czerwca na Termach Maltańskich stanie wakacyjna strefa ze stanowiskiem video „Jak widzi Cię słońce” oraz akcesoriami plażowymi.

Z NIVEA rozpoczęcie wakacji będzie miało walor nie tylko relaksacyjny, ale także edukacyjny. Każdy, kto odwiedzi kompleks basenów, dzięki wykorzystaniu specjalnej techniki ultrafioletu w filmowaniu będzie miał możliwość sprawdzenia jak słońce widzi jego skórę zarówno przed jak i po nałożeniu kremu z filtrem UV. Akcja jest elementem światowej kampanii NIVEA, w ramach której we współpracy z fotografem Thomasem Leveritt’em marka pragnie uświadamiać plażowiczów, jak ważne jest bezpieczne opalanie.

Jako marka dbamy o edukację i większą świadomość w zakresie ochrony słonecznej i chcielibyśmy aby coraz więcej ludzi troszczyło się o skórę swoją i swoich najbliższych – mówi Martyna Kostrzyńska, PR Manager NIVEA. Zasady prawidłowej ochrony przeciwsłonecznej będzie można poznać podczas całodziennych konsultacji dermatologicznych. Eksperci pomogą m.in. ocenić fototyp skóry oraz dobrać odpowiedni filtr.

Podczas wydarzenia na zewnętrznej plaży Term Maltańskich wypoczywający będą mogli nie tylko skorzystać z uroków letniej części basenów, ale także odpocząć na wygodnych, dostępnych przez cały dzień leżakach NIVEA oraz otrzymać dmuchaną piłkę plażową. Otwarcie strefy NIVEA Na Termach Maltańskich zaplanowano w godz. 10.00-18.00 w sobotę i niedzielę (20-21 czerwca).