#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Sauna Cup 2019 w Termach Maltańskich

W weekend 23 i 24 lutego odbędą się zawody Sauna Cup 2019. Termy Maltańskie po raz kolejny są organizatorem tego prestiżowego turnieju dla najlepszych saunamistrzów z całej Polski.

Poznańskie saunarium to jedna z trzech aren turnieju dla prawdziwych wirtuozów w prowadzeniu  profesjonalnych seansów parowych. Przez dwa dni będziemy podziwiać najlepszych z najlepszych saunamistrzów w kraju. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę będziemy mieli szansę podziwiać występy indywidualne i drużynowe. Zawodnicy będą konkurować ze sobą w Saunie Panorama. Będzie to niepowtarzalna „walka na ręczniki” i prawdziwe saunowe show. Gorąca atmosfera i emocje gwarantowane.

W Poznańskim turnieju wystąpią m.in. Katarzyna Klajn wicemistrzyni Świata indywidualnie i drużynowo, utytułowane trio w składzie Zbigniew Owczarek, Maciej Zaczyk i Damian Rurarz, które zdobyło piąte miejsce na Mistrzostwach Świata czy wicemistrzyni Świata Ania Kluczyńska. Saunamistrzowie przyjadą do Poznania z całej Polski m.in. z Wrocławia, Łodzi, Krakowa czy Czeladzi. Nie zabraknie także reprezentantów Term Maltańskich: Ewy Wawrzyniak, Marcina Rogozińskiego, Piotra Sikorskiego i Marcina Ciesielskiego!

Najlepszych trzech zawodników w rywalizacji indywidualnej oraz najlepsza drużyna awansuje do finału Sauna Cup 2019. Pięciu najlepszych zawodników i pięć najlepszych drużyn awansują automatycznie do Międzynarodowych Mistrzostw Polski Saunamistrzów 2019.

Udział w tym niezwykłym wydarzeniu możliwy jest po zakupie biletów specjalnych:

Sobota:

Bilet S.C. Sobota Gold w cenie 139 zł, który upoważnia do całodziennego pobytu w strefie żółtej Term Maltańskich (11:00-23:00) oraz udziału we wszystkich seansach turniejowych tego dnia.
Bilet S.C. Sobota Silver w cenie 99 zł, który upoważnia do całodziennego pobytu w strefie żółtej Term Maltańskich (11:00-23:00) oraz udziału w co drugim seansie turniejowym tego dnia.

Niedziela

Bilet S.C. Niedziela Gold w cenie 139 zł, który upoważnia do całodziennego pobytu w strefie żółtej Term Maltańskich (11:00-23:00) oraz udziału we wszystkich seansach turniejowych tego dnia.
Bilet S.C. Niedziela Silver w cenie 99 zł, który upoważnia do całodziennego pobytu w strefie żółtej Term Maltańskich (11:00-23:00) oraz udziału w co drugim seansie turniejowym tego dnia.

Bilety jak zawsze do kupienia w recepcji Term Maltańskich oraz na stronie Biletomat.pl.

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniu SAUNA CUP 2019 w Termach Maltańskich