Saunowanie na Start – specjalny cykl dla początkujących.

Czy sauna jest odpowiednia dla mnie? W jaki sposób poprawnie saunować? Kiedy najlepiej skorzystać z sauny i którą wybrać na początek? Na te i na inne pytania odpowiedzą nasi saunamistrzowie podczas cyklu „ Saunowanie na start”.

Osoby, które chcą rozpocząć przygodę z sauną, w każdy ostatni wtorek miesiąca wprowadzimy w tajniki tej modnej i zdrowej formy relaksu. Ważnym punktem wydarzenia jest 15-20 minutowy wykład w strefie VIP Świata Saun (w okolicach baru), który rozpoczyna się o 18:15. Podczas wykładu można dowiedzieć się dlaczego warto saunować, przedstawione zostają podstawowe zasady poprawnego saunowania i praktyczne porady. Saunamistrzowie podpowiadają z jakiej sauny skorzystać i jak długo powinna trwać wizyta w Świecie Saun. Po wykładzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z saunamistrzem. O godzinie 19, w ramach cyklu, rozpoczyna się seans inhalacyjny dla początkujących w saunie Event.

W dzień wydarzenia obowiązuje specjalna promocja cenowa. W  godzinach od 17 do 18, osoby, które kupią bilet 2 godzinny do strefy żółtej mogą skorzystać z aż 3 godzinnego pobytu w tej wspaniałej strefie relaksu. Zapraszamy do uczestnictwa. Najbliższe spotkanie, we wtorek 27 lutego. Do zobaczenia w Świecie Saun.