#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Służby mundurowe przyjazne dzieciom

Sierpień będzie stał pod znakiem bezpieczeństwa nad wodą. Razem ze Strażą Pożarną i Policją Termy Maltańskie organizują specjalne pokazy dla dzieci i dorosłych pod hasłem „Służby mundurowe przyjazne dzieciom”. To kolejna akcja prospołeczna prowadzona w Termach Maltańskich.

W gorącym, letnim okresie Termy Maltańskie przygotowały proedukacyjną i prospołeczną akcję, która ma na celu poprawić bezpieczeństwo nad wodą. Razem ze  strażą pożarną i Policją zorganizowane zostaną dwa pokazy: 10 i 24 sierpnia, który będą odbywać się na plaży zewnętrznej Term Maltańskich.  Dzieci będą mogły poćwiczyć z psem policyjnym oraz wziąć udział w kursie małego ratownika. Przygotowany zostanie również namiot edukacyjny, w którym będzie można poznać wszystkie aspekty bezpiecznego wypoczywania nad wodą. Nie zabraknie gier i zabaw z nagrodami. Dla dorosłych również przewidziane są dodatkowe atrakcje. Przygotowany zostanie specjalny tor przeszkód, który będzie można przejść w alkogoglach.  Nie zabraknie ulubionych maskotek czyli TIM-a i Pyrka. Przed wejściem do Term będzie można zobaczyć wozy strażackie i policyjne oraz zobaczyć jak wyglądają w środku.

Termy Maltańskie po raz kolejny promują akcje bezpiecznego przebywania nad wodą. Nauka poprzez zabawę przynosi efekt i służy wszystkim wypoczywającym.