Ella Baché

Ella Baché to profesjonalna marka kosmetyczna, powstała w 1936 roku w Paryżu. Jej twórczynią była Madame Baché, farmaceutka z dyplomem Uniwersytetu w Budapeszcie, która całe swoje życie poświęciła badaniom nad stworzeniem unikalnych kosmetyków i zabiegów, które pozwolą na długo zachować zdrowie i piękno naszej skóry.

To właśnie jej zawdzięczamy wiele nowatorskich odkryć m.in. pierwsze zastosowanie w kosmetologii alantoiny, jako pierwsza zastosowała także w swoich kosmetykach kwas hialuronowy, kwasy owocowe oraz likopen.

W produktach Ella Bachѐ odnajdą Państwo całe bogactwo natury m.in. ekstrakty z pomidorów, owoców, oliwy z oliwek, miód, migdały, olej arganowy.

Przedstawiając Państwu firmę Ella Baché oferujemy nie tylko profesjonalne produkty i zabiegi, ale przede wszystkim unikatową filozofię bazującą na pełnym zrozumieniu indywidualnych potrzeb skóry, na każdym etapie jej życia oraz precyzyjnie do nich dobraną pielęgnację.

NUTRIDERMOLOGIE® – nauka wymyślona przez Madame Baché badająca wpływ naturalnych składników odżywczych i ich dobroczynny wpływ na zdrowie, blask i piękno naszej skóry.

Ta unikalna nauka pielęgnacji skóry zdobyta na podstawie ponad 70 lat badań i doświadczeń oferuje pełną profesjonalną pielęgnację skóry i zalecenia zdrowego stylu życia.

Dziś receptury  Ella Baché opracowywane są za pomocą unikalnego systemu know-how, który jednoczy wiedzę z pogranicza Kosmetologii, Dermatologii, Dietetyki i Medycyny Estetycznej.

Kosmetyki Ella Baché osiągnęły wysoką pozycję na rynkach kosmetycznych całego świata. Firma oferuje, cieszącą się ogromną popularnością, kompleksową pielęgnację w gabinetach kosmetycznych, Ośrodkach SPA, jak i w domu ukierunkowaną na zaspokojenie potrzeb każdego.

Ella Baché – zasmakuj w pięknie!

Wyjątkowe kosmetyki marki Ella Baché dostępne w recepcji SPA 1306 i w recepcji Kompleksu. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 61 222 61 47.