LPG

28 lat temu firma LPG® zaprezentowała swoje pierwsze naturalne i nieinwazyjne rozwiązania, pomagające wszystkim żyć w harmonii ze swoim ciałem. Opatentowane technologie oddziaływania  na tkankę łączną wciąż są rozwijane i oferują ciekawe efekty, jakie wywierają na zdrowie i urodę. Skuteczność tych technologii, potwierdzona przez ponad 110 badań naukowych, pozwala im cieszyć się niezrównanym uznaniem na całym świecie.

Firma LPG stworzyła pierwszą linię kosmetyków Technic Care Line, opartych na badaniach naukowców specjalizujących się w stymulacji komórkowej. Nowatorskie formuły tych produktów, stanowiących wyłączność firmy LPG™, wyróżniają się dużą koncentracją aktywnych składników, wywołujących w sposób naturalny fizjologiczne procesy zachodzące w skórze, których spowolnienie jest przyczyną jej starzenia się i miejscowego gromadzenia tkanki tłuszczowej.

Firma LPG™, twórca metody Endermologie™, światowy lider w kompleksowej terapii tkanki łącznej poprzez mechanotransdukcję. LPG Endermologie™ jest wyjątkową, opatentowaną przez firmę LPG™ techniką masażu, która dzięki zjawisku mechanotransdukcji umożliwia pozbycie się tkanki tłuszczowej opornej na dietę i gimnastykę, co zostało udowodnione naukowo. W 100% naturalna, nieinwazyjna i skuteczna metoda oddziałująca na lokalne otłuszczenia.

Wyjątkowe kosmetyki marki LPG dostępne w recepcji SPA 1306. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 61 222 61 47.