Thalgo

Thalgo harmonijnie łączy innowacyjne składniki, by zapewnić optymalną pielęgnację dla skóry w każdym wieku. Każdy zabieg i kosmetyk Thalgo to odżywcza kąpiel w morskim ogrodzie piękna. Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu, a nasze logo to jedno z najsilniejszych znaków kosmetyki profesjonalnej w Polsce i na świecie.

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy wyjątkowy morski świat, w którym każdy odkryje sekret idealnej pielęgnacji.

Od ponad 50 lat francuska marka Thalgo przoduje na świecie w dziedzinie morskiej kosmetyki. Od samego początku marka stawiała na innowacyjne receptury oparte na naturalnych morskich składnikach i rzetelnych badaniach laboratoryjnych, spełniających surowe normy ekologicznej czystości. Dzięki temu dziś może się poszczycić obecnością w ponad 20000 najlepszych gabinetów kosmetycznych oraz SPA w ponad 90 krajach świata.

Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny, m.in. opatentowało proces mikronizacji alg. Wykorzystuje wyjątkowo dobroczynne właściwości flory, fauny oraz bogactwa mórz i oceanów, w tym głównie alg, tworząc dla Państwa najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają za swoją jakość oraz skuteczność nagrody w Polsce i na świecie.

Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych Thalgo może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało, szeroki wachlarz masaży, a także garnę kosmetyków do każdego rodzaju cery przeznaczonych do pielęgnacji domowej.

Wyjątkowe kosmetyki marki Thalgo dostępne  w recepcji SPA 1306. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 61 222 61 47.

Zapraszamy do zakupów w internetowym sklepie Thalgo:

http://www.sklep.thalgo.pl/sklep/thalgo/suplementy.aspx

Kod zakupu dostępny w SPA 1306 w Termach Maltańskich.