Ceremonie SPA

Hammam

Turecka ceremonia, która wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Składa się z kąpieli parowej, peelingu całego ciała, masażu pianą na kamiennym, podgrzewanym stole i odżywienia skóry aromatycznymi olejami. Zapewnia skórze gładkość i elastyczność oraz zdrowy wygląd przez długi czas po zabiegu.

Czas trwania:

Klasyczna ceremonia Hammam – ok. 60 minut
Klasyczna ceremonia Hammam i masaż całego ciała – ok. 140 minut

Rasoul

Orientalny rytuał pielęgnacyjny, łączący w sobie cztery podstawowe żywioły: wodę, ogień, ziemię i powietrze w jedno niepowtarzalne przeżycie dla ciała i duszy. Rasoul to ceremonia okładów błotnych, które oczyszczają, odżywiają i masują skórę oraz kąpieli parowej, która wzmacnia efekt wchłaniania przez skórę minerałów zawartych w glinkach. Pozytywnie oddziałuje na układ mięśniowy, oczyszcza organizm z toksyn, głęboko relaksuje i odpręża.

Czas trwania: ok. 45 minut

Indoceane

Niezwykła podróż do krainy relaksu i piękna, która rozpoczyna się peelingiem całego ciała. Luksusowy i odżywczy, pozostawia skórę jedwabiście gładką i miękką. Następnym etapem tej niezwykłej wyprawy jest kąpiel w oślim mleku, która pozwala uwolnić stres i osiągnąć stan głębokiego relaksu. Podróż kończy się wyjątkowo odprężającym masażem całego ciała z elementami Ajurwedy, zwieńczonym nałożeniem jedwabistej maski, która doskonale regeneruje i nawilża skórę.

Czas trwania: ok. 150 minut

Wyspy Polinezji 

Głęboko relaksująca i odżywiająca ceremonia, która zaprasza w zmysłową podróż po archipelagu Polinezji. Składa się z peelingu całego ciała, kąpieli oraz odprężającego masażu zakończonego nałożeniem rozświetlającego olejku z drobinkami złota. Preparaty wykorzystywane podczas rytuału zawierają znane od wieków substancje pielęgnacyjne, tradycyjnie stosowane na Wyspach Polinezji. Ceremonia redukuje wszelkie napięcia, przywraca dobre samopoczucie i równowagę w całym organizmie.

Czas trwania: ok. 120 minut

Wyprawa w głąb ziemi

Podróż do świata zapachów Dalekiego Wschodu, które ukoją ciało i zmysły. Delikatny peeling ciała, maska oraz relaksujący masaż miodowo-migdałowy zapewniają pielęgnację i głęboką regenerację skóry. Ceremonia ta doskonale odżywia i silnie nawilża, pozostawiając skórę jedwabiście gładką i miękką.

Czas trwania: ok. 120 minut 

Orientalna podróż

Intensywnie nawilżająca i odmładzająca ceremonia, składająca się z peelingu całego ciała, odprężającego masażu ciepłym olejem zakończonego nałożeniem maski i luksusowego kremu. Bogactwo składników i aromatów odwołujących się do dziedzictwa Dalekiego Wschodu, pozwala osiągnąć stan pełnej harmonii. Ceremonia ta zapewnia skórze blask, jędrność i elastyczność przez długi czas po zabiegu.

Czas trwania: ok 120 minut

Złoto i perły 

Wytworna ceremonia oparta na szlachetnej kombinacji złota, pereł i szampana, składa się peelingu całego ciała, kąpieli oraz odprężającego masażu ciała zakończonego nałożeniem maski.  Wszechobecna atmosfera elegancji uwodzi i koi zmysły. Zaawansowane formuły produktów, stymulują procesy odnowy komórkowej i poprawiają kondycję skóry. Mikrocząsteczki złota nadają skórze świetlisty blask oraz pobudzają ją do produkcji kolagenu i elastyny, wpływając bezpośrednio na jej jędrność i elastyczność. Ekstrakt z szampana nadaje skórze jedwabistą gładkość i miękkość. Po zabiegu skóra jest wyraźnie ujędrniona i promienna.

Czas trwania: ok. 120 minut