Kąpiele

Kąpiel solankowa

Regenerująca kąpiel w wodzie zawierającej jony sodu, chloru, związki siarki, magnez, wapń, potas, dwutlenek węgla oraz siarkowodór. Stymuluje układ nerwowy i naczyniowy. Działa przeciwbólowo i przeciwobrzękowo, zmniejsza ciśnienie tętnicze krwi, poprawia funkcjonowanie stawów i mięśni. Oczyszcza organizm z toksyn, sprawia, że skóra staje się wzmocniona i głęboko odżywiona.

Czas trwania: ok. 20 minut

Kąpiel borowinowa

Kąpiel z ekstraktem z borowiny, będącą starannie wyselekcjonowaną odmianą torfu leczniczego, wspomaga leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów, stanów pourazowych oraz wszelkich dolegliwości bólowych mięśni i stawów. Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwobrzękowo. Kąpiel borowinowa łagodzi podrażnienia, oczyszcza organizm z toksyn oraz przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej.

Czas trwania: ok. 20 minut

Masaż podwodny

Zabieg polegający na zastosowaniu strumienia wody o określonym ciśnieniu. Działa na organizm podobnie jak masaż klasyczny, powodując zwiększenie ukrwienia i przepływu limfy. Natrysk silnym strumieniem z węża pod powierzchnią wody powoduje rozluźnienie tkanek, zmniejszenie napięcia nerwowego oraz złagodzenie bólu. Pozytywnie wpływa na samopoczucie i przemianę materii.

Czas trwania: ok. 20 minut

*po każdej kąpieli należy odpocząć ok 10-15min