Okłady

Okłady z alg – algi zawierają niezwykłe bogactwo substancji organicznych oraz nieorganicznych. W kosmetyce wykorzystuje się około 40 gatunków alg. Produkuje się z nich preparaty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów. Algi są przez nas znakomicie przyswajane. Algi wpływają na nawilżenie i odżywienie skóry. Oczyszczają skórę z toksyn, łagodzą stany zapalne, poprawiają koloryt i wygładzają powierzchnię naskórka. Ograniczają nadmierną aktywność gruczołów łojowych. Algi stosowane jako okłady na ciało aktywizują procesy przemiany materii w skórze i redukują nadmiar tłuszczu w tkance podskórnej. Są jednym z podstawowych składników zabiegów: odchudzających, eliminujących cellulit i rozstępy, pojędrniających.
czas trwania: 40 minut

Okłady borowinowe – borowina jest cennym leczniczym surowcem naturalnym oraz składnikiem zabiegów SPA. Działanie zabiegów borowinowych polega na przegrzewaniu równomiernym oraz leczniczym działaniu zawartych w niej składników organicznych. Najważniejsze z nich to kwasy huminowe, które w czasie zabiegu penetrują przez skórę do organizmu. Ponadto istnieje też transport odwrotny tj. ze skóry do warstwy borowiny. W ten sposób skóra i organizm oczyszcza się. Borowina jest bogata w kwasy huminowe, enzymy, estrogeny i mikroelementy. Poprawia krążenie krwi, działa rozgrzewająco, przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie. Borowina nie tylko leczy, ale również wspaniale pielęgnuje skórę. Wyciąg z borowiny przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata. Borowina ma działanie nawilżające, wyraźnie wygładzające skórę.
czas trwania: 40 minut

W ofercie także depilacja woskiem (wąsik, broda, przedramiona, całe ręce, plecy, klatka piersiowa, łydki, uda, uda i bikini, całe nogi, całe nogi i bikini, bikini, pachy) oraz parafina.