Promocje SPA 1306

Krioliza CoolTech czyli najskuteczniejsza metoda odchudzania zimnem. Nowoczesna, technologia usuwania tkanki tłuszczowej stworzona przez firmę Coccon Medical. W swoim działaniu wykorzystuje zjawisko kriolipolizy czyli metody polegającej na chłodzeniu tkanek tłuszczowych aby doprowadzić do ich rozpadu. Efektem zabiegu jest odchudzanie. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Precyzyjnie dobrany czas chłodzenia zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu niszcząc tylko komórki tłuszczowe bez ryzyka uszkodzenia skóry, mięśni i nerwów. Wykonując zabieg CoolTech na wybranym obszarze można pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie po jednym zabiegu! Proces ten, bazujący na naturalnych mechanizmach obronnych organizmu, trwa w zależności od indywidualnych cech od 6 do 12 tygodni. Podczas zabiegu do miejsca z nadmiarem tkanki tłuszczowej (brzuch, uda, lub ramiona) zostaje przyłożony aplikator, który zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. W krótkim czasie po zassaniu skóry dochodzi do schłodzenia tkanki tłuszczowej do temperatury – 8oC, która pozostaje utrzymywana w komórkach tłuszczowych przez 70 minut. Dzięki tak długiemu mrożeniu tkanki tłuszczowej możemy się cieszyć efektem utraty kilku centymetrów w obwodzie partii ciała poddawanej zabiegowi. Po zakończonym chłodzeniu wykonujemy delikatne przemasowanie miejsc poddanych zabiegowi. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Jedynym odczuciem jakie towarzyszy podczas 70 minut wymrażania komórek tłuszczowych jest napięcie skóry spowodowane zassaniem.

Teraz SPA 1306 proponuje Kriolizę CoolTech w wyjątkowo niskiej cenie 500 zł!

Endermologia to bezbolesna technika wyszczuplająca i usuwająca nadmiar tkanki tłuszczowej. To nieinwazyjny lipomasaż rolkowy skóry, który stymuluje proces uwalniania komórek tłuszczowych, poprzez oddziaływanie na skórną i podskórną tkankę łączną. Jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów na walkę z cellulitem. Wspomaga produkcję elastyny i kolagenu (średnio od 30 do 130%), dzięki czemu skóra staje się napięta i sprężysta. Endermologia to nowoczesny zabieg z wykorzystaniem maszyny LPG, która naśladuje ruchy masażystów i wykonuje masaż ze stałą, zwiększoną siłą nacisku. Maszyna LPG modeluje w ten sposób sylwetkę oraz intensywnie ujędrnia i wygładza skórę. Nie ma też nic, co lepiej stymuluje receptory nerwowe i pozytywnie oddziałuje na krążenie oraz tkankę, niż endermologia. Zabieg jest bezinwazyjny, bezbolesny i cechuje go duża skuteczność.

Teraz SPA 1306 oferuje go w wyjątkowej cenie, w pakiecie już od 65 zł!

Velashape to bezinwazyjny zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który skutecznie modeluje sylwetkę, redukuje obwód ciała, jednocześnie poprawiając napięcie i strukturę skóry. Zabieg VelaShape oferuje 3-7 cm redukcji obwodu ciała w obszarze poddanym zabiegowi już po 4-6 powtórzeniach wykonywanych raz w tygodniu. Sekretem wysokiej skuteczności zabiegu jest wykorzystanie podczerwonego światła, oraz bipolarnego prądu wysokiej częstotliwości (technologia Elos), co skutkuje zwiększoną ilością tlenu, która z kolei przyspiesza proces lipolizy, zwiększa aktywność fibroblastów oraz metabolizm komórek tłuszczowych. Technologia Vela działa na zasadzie połączenia impulsowego podciśnienia-ssania oraz mechanicznego masażu, co stymuluje drenaż limfatyczny i ułatwia przepływ krwi dzięki rozszerzaniu się naczyń krwionośnych, a także zmniejsza zlepianie się komórek tłuszczowych. Velashape to całkowicie bezinwazyjne urządzenie, posiadające certyfikat FDA, które w bezpieczny sposób wpływa na naszą sylwetkę.

Teraz SPA 1306 oferuje zabieg w wyjątkowej cenie już od 225 zł!

W roku 2016 SPA 1306 przygotowało nowy, interesujący program.

Każda osoba, która wyda 100 złotych otrzymuje pieczątkę.
Już trzecia pieczątka gwarantuje darmowy produkt z menu kawiarni SPA.
7 pieczątek gwarantuje 30 % rabatu na wszystkie kosmetyki z oferty SPA 1306.
Jeżeli osoba uzyska 10 pieczątek otrzymuje bon o wartości 100 złotych do wydania na dowolne usługi.
W 2016 roku będziemy nagradzać za relaks. Przyjdź, zrelaksuj się i uzyskaj dodatkowe korzyści dla siebie.

Więcej informacji w Recepcji SPA 1306 pod numerem telefonu 61 222 61 47.

Regulamin programu

Klub SPA 1306

Od 1 kwietnia 2016r. każda osoba, która uzyska 10 pieczątek w ramach programu Moje SPA otrzyma w prezencie nie tylko bon o wartości 100 złotych, ale również specjalny prezent oraz kartę Klubu SPA 1306. Członkowie klubu otrzymają gwarancję stałego rabatu 10% na wszystkie zabiegi, ceremonie oraz kosmetyki dostępne w ofercie SPA 1306. Dodatkowo w dniu urodzin świętować będą mogli uzyskując wyjątkowy rabat 30% na zabiegi i ceremonie. Dzień imienin natomiast to najlepsza okazja do zakupu profesjonalnych kosmetyków dostępnych w SPA 1306 z rabatem aż 20%. Dodatkowo w każdym miesiącu wyłącznie na członków Klubu SPA 1306  czekać będzie wyjątkowa oferta niespodzianka.

Do zobaczenia w Klubie SPA 1306.

Regulamin Klubu SPA 1306