Wieczory panieńskie

Wieczór panieński to doskonała okazja do tego aby spędzić cudowny czas w towarzystwie najbliższych kobiet. Dla tych Pań, które chcą zorganizować go w sposób wyjątkowy i nietypowy  przygotowaliśmy specjalne pakiety, które umożliwiają wspólne korzystanie z szeregu zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych w kameralnym gronie. Wizyta w SPA 1306 z pewnością będzie przyjemną niespodzianką dla Panny Młodej a zabiegi, którym zostanie poddana pomogą jej w przygotowaniach do ślubu, sprawią że poczuje się nie tylko bardziej zrelaksowana ale i piękniejsza. Każda uczestniczka wieczoru panieńskiego w pięknych orientalnych wnętrzach naszych gabinetów i pod czułą opieką specjalistów zapamięta ten czas jako wyjątkową, zmysłową podróż.

Zapraszamy do skorzystania z proponowanych pakietów: Perłowego i  Złotego lub do stworzenia z nami własnego scenariusza tego wieczoru.

Zapraszamy do kontaktu:

pod numerem telefonu 61 222 61 47 lub mailowo: spa1306@termymaltanskie.com.pl

Po ustaleniu: planowanej liczby uczestniczek, proponowanego terminu i preferencji odnośnie rodzajów zabiegów zaproponujemy indywidualnie dobrany scenariusz. Relaks w SPA 1306 może być połączony także z wypoczynkiem w Świecie Saun, indywidualnym seansem parowym dla Pań czy odpoczynkiem w jacuzzi.