#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Strefa treningów funkcjonalnych w Termach Maltańskich

W najbliższe weekendy sierpnia osoby odwiedzające Termy Maltańskie będą mogły skorzystać z kolejnej, nowej atrakcji Aquaparku. Strefa treningów funkcjonalnych to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek.

Termy Maltańskie razem z klubem fitness Step One przygotowały specjalną strefę, która znajduje się na plaży zewnętrznej. W weekendy, w godzinach od 11 do 19 będzie można poćwiczyć na wolnych ciężarach i wziąć udział w zajęciach dodatkowych. Profesjonalni instruktorzy poprowadzą zajęcia w 20-minutowych blokach. Pierwsze zajęcia odbywają się o godzinie 11:00. Chętni będą mogli spalić kalorie podczas zajęć Body Combat. Jest to trening wyzwalający siłę i energię. Dzięki kombinacji różnych stylów walki ćwiczący poprawiają kondycję i tężyznę fizyczną.

Dla osób, które chcą wzmocnić ciało dobrym wyborem zajęcia CX worx. Są to ćwiczenia ukierunkowane na wzmocnienie mięśni pleców i brzucha oraz partii mięśniowych łączących górną i dolną część ciała. Idealnie wzmacniają mięśnie brzucha oraz pośladki. Ciało staje się silniejsze i mniej podatne na wszelkiego rodzaju urazy i przeciążenia.

Wszystkie zajęcia dodatkowe będą odbywać się pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów. Udział w zajęciach oraz wstęp do strefy treningów funkcjonalnych jest w ramach biletu do strefy zielonej.