Świadoma Mama w Termach Maltańskich

W czwartek, 25 lutego Termy Maltańskie będą gospodarzem konferencji Świadoma Mama, która skierowana jest dla rodziców niemoląt i najmłodszych dzieci. Początek konferencji o godzinie 11:00 na holu basenów sportowych, którą poprowadzi mama i aktorka w jednym, Karina Kunkiewicz.

Konferencja Świadoma Mama to bezpłatne warsztaty osobno dla rodziców niemowląt i dzieci do 3 roku życia oraz kobiet w ciąży. Już o godzinie 11:00 rozpoczną się warsztaty praktyczne, które będą przeplatane prelekcjami prowadzonymi przez lokalnych specjalistów. Goście konferencji będą mogli skorzystać z rad dietetyka, fizjoterapeuty, psychologa czy położnej. W trakcie warsztatów przyszli i obecni rodzice będą mogli uczestniczyć m.in. w pokazie pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu Shantala, fitnessu czy chustonoszenia.

Harmonogram warsztatów:
11:00 – 12:00 warsztaty praktyczne dla obecnych rodziców dzieci do 3 roku życia
12:00 – 15:00 konferencja dla obecnych rodziców dzieci do 3 roku życia
16:00 – 17:00 warsztaty praktyczne dla przyszłych rodziców
17:00 – 20:00 konferencja dla przyszłych rodziców

W programie:
– darmowe konsultacje oraz wykłady lokalnych specjalistów (m.in. dietetyk, fizjoterapeuta, psycholog, logopeda, prawnik, położna, doula, lekarz ginekolog)
– pakiet powitalny dla uczestników,
– kącik dla dzieci w godzinach 11-15
– warsztaty praktyczne
– losowanie atrakcyjnych nagród

Rejestracja:
Udział zarówno w wykładach, jak i części warsztatowej jest bezpłatny.  Zarejestrować się na spotkanie można m.in. poprzez portal www.swiadomamama.pl/events, przez e-mail na adres rejestracja@swiadomamama.pl, a także przez rejestrację pod numerem: 601 249 333 lub 601 644 669. Możliwe są również zapisy bezpośrednio przed konferencją na miejscu.

Zapraszamy do Term Maltańskich.