Balia

Balia to najnowsza atrakcja Świata Saun. Znajduje się na tarasie zielonym, w bezpośrednim sąsiedztwie saun zewnętrznych. W balii jednorazowo może przebywać maksymalnie 8 osób. Do skorzystania z gorącej kąpieli konieczna jest mailowa rezerwacja oraz zakup biletu do strefy żółtej Kompleksu. Dwugodzinne wynajęcie balii kosztuje 150 złotych. Atrakcja przewidziana jest wyłącznie dla osób zgłaszających rezerwacje.

Lekarze potwierdzają, że korzystanie z zewnętrznej balii kąpielowej poprawia przemianę materii, zwiększa odporność na różnego rodzaju choroby, a przede wszystkim poszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawia obieg krwi. Gorące balie polecane są przede wszystkim dla tych osób, które z trudem znoszą wysoką temperaturę saun zamkniętych.

Podczas korzystania z balii ważne jest utrzymanie wysokiej temperatury całego ciała. W związku z tym zaleca się kąpiel z nakryciem głowy, który nie tylko zwiększa komfort kąpieli, ale także pozwala na dłuższe korzystanie z atrakcji. 3 modele specjalnych czapek filcowych do saunowania dostępne są w barze Świata Saun.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z najnowszej atrakcji Świata Saun.

Telefon: 61 222 61 39

Rezerwacja: sauny@termymaltanskie.com.pl

Regulamin korzystania z bali