Sauna dla seniora

Kompleks Termy Maltańskie posiada szeroką ofertę skierowaną również do grupy osób dojrzałych, które w parkach wodnych szukają czegoś więcej niż komfortowe tory pływackie czy zajęcia Aqua-aerobiku. Dla osób powyżej 55 roku życia, które chcą skorzystać z atrakcji Świata Saun, mamy bardzo interesującą promocję – Sauna dla Seniora. Należy bowiem pamiętać, że ograniczeniem do korzystania z saun i łaźni nie jest wiek a stan zdrowia. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć opinii lekarza. Korzystanie z saun przynosi wiele korzyści dla zdrowia i urody. Wizyta w saunie oczyszcza skórę z toksyn i przyspiesza przemianę materii wspomagając proces odchudzania. Wielką zaletą saunowania jest hartowanie organizmu i zwiększanie jego odporności. Pobyt w saunie usuwa nadmiar soli z organizmu, zapewnia lepsze ukrwienie tkanek oraz rozluźnia mięśnie, dzięki czemu jesteśmy zrelaksowani i uśmiechnięci.

W strefie znajduje się aż 13 różnorodnych saun i łaźni o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności. Temperatury wahają się od ok. 35 do 90 stopni. Dla seniorów polecamy w szczególności saunę z łagodną parą, łaźnię aromatyczną i saunę kamienną. Świat Saun to nie tylko gorące pomieszczenia. W strefie będzie można skorzystać także z tężni solnej i groty śnieżnej. Pomiędzy wizytami w saunie polecamy odpoczynek w jacuzzi lub na podgrzewanych kamiennych ławach.

Promocyjne bilety do Świata Saun można zakupić od poniedziałku do piątku ( dni powszednie) w godzinach od 11:00 do 16:00. Cennik biletów w ramach specjalnej oferty:

Świat Saun (+Aquapark i Baseny sportowe)

– bilet 1,5-godzinny (90 minut) – 19 złotych

– bilet 2,5-godzinny (150 minut) – 29 złotych

– karnet na 10 wejść ( 10 x 90 minut) – 145 złotych

Zapraszamy do Świata Saun.

Regulamin promocji ” Specjalnie dla seniora”