Seanse parowe

Seans parowy to rytuał prowadzony przez wyszkoloną osobę – saunamistrza, który dla spotęgowania odczucia ciepła w saunie suchej trzykrotnie polewa rozgrzane kamienie dużą ilością wody z olejkami zapachowymi. Specjalną techniką poruszania ręcznikiem lub wachlarzem intensywnie miesza powietrze i rozprowadza aromaty po saunie, dając efekt intensywnego i nagłego uderzenia ciepła, jednocześnie tworząc z seansu wyjątkowy pokaz. Udział w tym kilkunastominutowym rytuale, gwarantuje niepowtarzalne odczucia, głęboki relaks i niezwykłe odprężenie.

Seanse saunowe w Świecie Saun Term Maltańskich odbywają się zawsze o pełnej godzinie w saunie Event, Kelo lub Panorama. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku, seanse odbywają się od godziny 16:00 do 22:00. Dla miłośników saunowania we wcześniejszych godzinach przewidziany jest seans pobudzający rozpoczynający się o godzinie 12:00.

Seanse w naszym saunarium przeprowadzane są z użyciem profesjonalnych, naturalnych olejków firmy Loyly Masters. Doświadczenie wyszkolonych saunamistrzów, połączone z profesjonalnymi aromatami gwarantują najwyższą, światową jakość i wspierają zdrowie amatorów saunowania.