#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Szmuny na medal 26 kwietnia

W piątek 26 kwietnia mistrzowska noc w Świecie Saun!

„Szmuny na medal” to kolejna noc saunowa w programie której nie zabraknie najlepszych tegorocznych seansów parowych. Tytułowy „Szmun” to potoczne określenie seansu parowego, jednak same seanse będą wyjątkowe. W programie zobaczymy pokazy naszych saunamistrzów, których premiery miały miejsce w turniejowych pokazach „Sauna Cup 2019”. Jest to próba generalna przed Mistrzostwami Polski Saunamistrzów, które odbędą się w Czeladzi w dniach od 2 do 5 maja. Kto miał okazję zobaczyć zwycięskie występy naszych zawodników z pewnością przeżyje to jeszcze raz a dla tych, którzy nie byli na tych zawodach to z pewnością będzie nie lada gratka, żeby obejrzeć pokaz pierwszy raz.

W programie będziemy mogli zobaczyć Marcina Rogozińskiego w emocjonującym show „Trwałość pamięci”, które dało mu zwycięstwo w eliminacjach do finału „Sauna Cup 2019” w Poznaniu, wzruszającą historię Ewy Wawrzyniak „ Ja, Tonya”. W programie zobaczymy nowy seans Marcina Ciesielskiego „ The Shoemaker”, nie zabraknie też drugiej odsłony popularnych „Bękartów Sauny”.

To będzie naprawdę gorąca kwietniowa noc.

Na to wydarzenie obowiązują specjalne bilety, które w cenie 99 zł dostępne są już dziś w recepcji Kompleksu oraz w sieci na Biletomat.pl. Liczba miejsc w saunie Panorama jest ograniczona, zakup biletu gwarantuje uczestnictwo we wszystkich seansach pokazowych tej nocy.

Harmonogram:

18:00 Powrót Gustawa
19:00 Trwałość pamięci
20:00 The Shoemaker
21:00 Ja, Tonya
22:00 Dybuk na pograniczu światów
23:00 Bękarty Sauny 2 – Geneza