Termoloteria w Termach Maltańskich

16 maja ruszyła wielka loteria Term Maltańskich. Do wygrania wiele cennych nagród. Wielki finał 26 czerwca, a główną nagrodą jest egzotyczna wycieczka. Zapraszamy do zabawy.

Przez najbliższe tygodnie można brać udział w Termoloterii największego Aquaparku w Polsce. Zasady są bardzo proste, a co tydzień jest szansa na wygranie cennych nagród. W wielkiej loterii może brać udział każdy, który zakupi bilet lub bilety za minimum 30 złotych. Ta kwota upoważnia do otrzymania kuponu loteryjnego, który trzeba będzie wypełnić i wrzucić do urny loteryjnej, ustawionej w holu głównym Term Maltańskich. Warto będzie odwiedzić Kompleks w dni powszednie. Osoby, które zakupią bilety od poniedziałku do piątku otrzymają aż 2 kupony i podwoją swoje szansę na wygraną.

Co tydzień można wylosować interesujące nagrody: tablety, rowery, aparaty fotograficzne oraz karty podarunkowe do Term Maltańskich. Losowanie nagród odbywać się będzie w każdy wtorek. Amatorzy wodnego relaksu, którzy nie będą mieli szczęścia w losowaniach tygodniowych, nadal zachowują szansę na nagrodę główną. Losowanie ekskluzywnej wycieczki odbędzie się podczas wielkiego finału loterii 26 czerwca.

Do urny loteryjnej można wrzucić nieograniczoną liczbę kuponów. Wszystkie wyniki będą publikowane na stronie internetowej Term Maltańskich oraz na profilach społecznościowych Facebook i Instagram. Zapraszamy do udziału. Zyskaj podwójnie – świetną zabawę i cenne nagrody.

Bilety-Termy-Maltanskie-Biletomat-pl-button V2

Regulamin loterii