Termoloteria

loteria-2017-TEASER

15 października rozpoczęła się druga, wielka loteria Term Maltańskich. Do wygrania jest wiele cennych nagród. Termoloteria będzie trwać do 26 listopada kiedy odbędzie się ostatnie losowanie, finałowe podczas którego wylosowane zostaną  najcenniejsze nagrody. Zapraszamy do zabawy.

Przez najbliższe tygodnie każdy klient największego Aquaparku w Polsce będzie miał okazję wziąć udział w Termoloterii. Zasady są bardzo proste, a co tydzień odbywa się losowanie cennych nagród. W wielkiej loterii może wziąć udział każdy, który zakupi bilet lub bilety za minimum 30 złotych. Ta kwota upoważnia do otrzymania kuponu loteryjnego, który trzeba wypełnić i wrzucić do urny loteryjnej, ustawionej w holu głównym Term Maltańskich. Warto odwiedzić Kompleks w dni powszednie. Osoby, które kupią bilety od poniedziałku do piątku otrzymają aż 2 kupony, za każde wydane 30 złotych, i zwiększą swoje szansę na wygraną.

Co tydzień można wylosować interesujące nagrody: tablety, smartwatche, głośniki bezprzewodowe, słuchawki bluetooth oraz karty podarunkowe do Term Maltańskich. Losowanie nagród odbywa się po każdym tygodniu trwania loterii. Amatorzy wodnego relaksu, którzy nie będą mieli szczęścia w losowaniach tygodniowych, nadal zachowują szansę na nagrody, w finałowym losowaniu Termoloterii. W finale, który odbędzie się 26 listopada do wygrania będą między innymi: konsola do gier Sony PS4 Slim, aparat fotograficzny Panasonic Lumix oraz kamera sportowa GoPro.

Do urny loteryjnej można wrzucić nieograniczoną liczbę kuponów. Wszystkie wyniki będą publikowane na stronie internetowej Term Maltańskich oraz na profilu społecznościowym Facebook. Zapraszamy do udziału. Zyskaj podwójnie – świetną zabawę i cenne nagrody.

REGULAMIN TERMOLOTERII (kliknij)

 

TERMOLOTERIA – INFOGRAFIKA „KROK PO KROKU” (kliknij)

termoloteria2017-ZASADYv2