Termy Maltańskie – ferie w tropikach

Ferie zimowe nadchodzą wielkimi krokami. Jak co roku Termy Maltańskie przygotowały ciekawe atrakcje dla najmłodszych i całych rodzin.

Ferie zimowe w województwie wielkopolskim rozpoczynają się już 18 stycznia. Do końca miesiąca amatorzy wodnej rozrywki będą mogli uczestniczyć w feriach w tropikach. Największy Aquapark w Polsce będzie z pewnością najgorętszym miejscem podczas tegorocznych ferii. Będzie to doskonała alternatywa dla zimowych aktywności oraz niskich temperatur na zewnątrz.

Od poniedziałku do niedzieli będzie można skorzystać ze wszystkich atrakcji Aquaparku, które będą uruchamiane częściej i dłużej niż zazwyczaj. Dodatkowo na jednym z basenów zagoszczą wielkie kule wodne, które podczas 4 urodzin Term Maltańskich cieszyły się dużą popularnością. Nowością będą gry interaktywne, z których będzie można skorzystać od 21 stycznia. W Aquaparku będzie można spotkać również hipopotama TIM-a, który będzie rozdawał upominki i bawił się z najmłodszymi.

Wszystkie dodatkowe atrakcje będą w cenie biletu wstępu do Aquaparku. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 12 i od 21 do 23 będą obowiązywać tańsze bilety dla wszystkich odwiedzających w ramach promocyjnych godzin ulgowych. Zapraszamy wszystkich od poniedziałku do niedzieli przez całe 2 tygodnie ferii. Bilety można kupować również przez internet: KUP BILET