#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Termy Maltańskie gotowe na lato.

Największy Aquapark w Polsce przygotowuje się na najgorętszy okres w roku. W 2014 roku w wakacje poznański Kompleks odwiedziło ponad 200 tysięcy osób. Amatorzy wodnej rozrywki mogą w tym roku po raz kolejny liczyć na moc atrakcji.

W związku ze zbliżającym się okresem letnim Termy Maltańskie przygotowały dwie promocje dla swoich klientów. W wakacje wydłużone zostają godziny ulgowe na basenach sportowych. Bilet w godzinach od 9 do 15 i od 19 do 23 będzie kosztował 8 złotych. Nie lada gratka czeka również klientów Aquaparku. 1 lipca rozpocznie się specjalna promocja. Każdy, kto zakupi bilet 1-godzinny otrzyma 30 minut gratis. Promocja będzie obowiązywać we wszystkie dni tygodnia, w godzinach otwarcia strefy.

Bilety-Termy-Maltanskie-Biletomat-pl-button V2 

W wakacje dla fanów wodnego relaksu przygotowano szereg dodatkowych atrakcji. Dzieci mogą spędzić czas w ramach półkolonii, które rozpoczynają się 29 czerwca. W programie oprócz nauki i doskonalenia pływania znajdą się wycieczki rowerowe, wizyta w parku linowym i liczne gry i zabawy pod opieką doświadczonych animatorów. Przez całe lato będą odbywać się zajęcia w ramach programu aktywne lato, które cieszyło się dużą popularnością w ubiegłym roku. Zajęcia będą prowadzone w wodzie i na lądzie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W programie nie zabraknie najpopularniejszych aktywności takich jak Aqua Zumba czy Aqua Aerobik. W Dziecięcej Krainie Zabawy wypełnionej piachem i zabawkami przygotowane zostaną animacje dla najmłodszych. Dla wszystkich osób spragnionych odpoczynku dostępny będzie słoneczny taras. Poszerzona plaża zewnętrzna z widokiem na Jezioro Maltańskie oferuje nadmorski piasek oraz słomiane parasole i leżak na których można zrelaksować się w cieniu. W Świecie Saun w okresie wakacyjnym rozpoczynają się grillowe soboty. Wszyscy będą mogli odpoczywać na odnowionym Zielonym Tarasie. SPA 1306 oferuje klientom w wakacje nowe zabiegi antycelulitowe oraz 8 zabiegów pielęgnacji dłoni.

Kolejne miesiące w Termach Maltańskich zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie, a dodatkowe aktywności w ramach biletu wstępu stają się wizytówką Kompleksu.

PRZECZYTAJ REGULAMIN PROMOCJI