Termy Maltańskie gotowe do nowego sezonu

Pierwsza połowa września w Termach Maltańskich stał pod znakiem przerwy technologicznej. Prace zostały zakończone i już od 22 września, po tygodniowej przerwie, działanie wznowi Świat Saun. Tydzień dłużej, do 27 września, poczekamy na ponowne otwarcie Aquaparku.

Po gwarancyjnej przerwie technologicznej Termy Maltańskie już szykują się na ponowne otwarcie poszczególnych stref. Do działających już basenów sportowych i SPA 1306, w poniedziałek 22 września dołączy Świat Saun. Tydzień później, 27 września dla amatorów sportów wodnych otwarta zostanie najpopularniejsza strefa Term Maltańskich czyli Aquapark. Do końca września odwiedzający największy Aquapark w Polsce będą mogli korzystać z obowiązujących promocji.

Osoby, które posiadają kartę PEKA w zamian za okazanie karty mogą liczyć na 15 % zniżki. Promocja obowiązuje na bilety indywidualne i rodzinne na wszystkie strefy Kompleksu. Rabat dotyczy biletów 1 i 2 godzinnych. Promocja dla użytkowników kart PEKA może łączyć się z drugą interesującą propozycją dla klientów Term Maltańskich. Przy zakupie biletu dwugodzinnego na wybraną strefę, kolejna godzina przebywania w największym Aquaparku w Polsce jest gratis.