Termy Maltańskie otwarte w okresie świąteczno – noworocznym.

Nie masz planów na Święta, Sylwestra czy Nowy Rok? Nic prostszego. Wystarczy przyjść do Term Maltańskich, które czekają na amatorów wodnej rozrywki.

Tegoroczny czas Świąt i Nowego Roku to doskonała okazja na spędzenie czasu z rodziną. Jak zawsze w tym okresie Termy Maltańskie zapraszają wszystkich, którzy mają ochotę na relaks i spalenie świątecznych kalorii.

Kompleks pod koniec roku będzie zamknięty tylko i wyłącznie w Wigilię oraz w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Od 26 grudnia największy Aquapark w Polsce zaprasza codziennie. W większość dni będzie otwarty tak jak w weekendy. Wyjątkiem będzie Sylwester oraz Nowy Rok. 31 grudnia Termy Maltańskie będą czynne do godziny 17, natomiast w pierwszy dzień roku 2015 od 11 do 23. W święto Trzech Króli, 6 stycznia, Kompleks będzie otwarty tak jak w każdy weekend.

W okresie świąteczno – noworocznym dłużej będą otwarte dwie strefy: Świat Saun oraz SPA 1306. Aż o 25 % zwiększy się również czas trwania ulubionych atrakcji m.in. dzikiej rzeki oraz basenu z falą. W tych dniach obowiązywać będzie cennik weekendowy. Zapraszamy wszystkich do korzystania z nieograniczonych możliwości Term Maltańskich w wolne dni i nie tylko.