Termy Maltańskie w prezencie z okazji Dnia Chłopaka

30 września to wyjątkowy dzień w kalendarzu. Z okazji święta wszystkich chłopaków warto pomyśleć o ciekawym prezencie lub niespodziance na spędzenie tego dnia z przyjacielem, bliską osobą lub kolegą.

Termy Maltańskie oferują mnóstwo atrakcji, które stanowią idealny pomysł na Dzień Chłopaka. W największym Aquaparku w Polsce nie zabraknie miejsca w którym można oddać się szalonej zabawie w tropikalnym klimacie. Na amatorów wodnej rozrywki czekają tutaj liczne zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa oraz jacuzzi i bicze wodne. W dwóch basenach w wodą geotermalną, która posiada właściwości lecznicze, można zrelaksować się i zadbać o swoje zdrowie. Nie można zapomnieć o ulubionych atrakcjach gości Term Maltańskich czyli gorących basenach zewnętrznych, basenie z falą oraz dzikiej rzece, które dostarczą niezapomnianych emocji.

Relaks i odprężenie przyniesie z pewnością wizyta w Świecie Saun. Kilkanaście rodzajów saun m.in.  z koloroterapią, łaźnia kwiatowa, sauny zewnętrzne z 200-letniego drewna Kelo i panoramiczna zadowolą najbardziej wymagających saunowiczów. W Saunach znajdziemy również grotę śnieżną i tężnie solną. Doskonałym uzupełnieniem strefy jest tepidarium oraz zielony taras. W tej magicznej strefie ciszy Panowie będą mogli się zrelaksować, odprężyć i zapomnieć o stresach dnia codziennego.

Termy Maltańskie oferują karty podarunkowe, które mogą być doskonałym prezentem na Dzień Chłopaka i nie tylko. Największy Aquapark w Polsce oferuje karty do trzech stref Kompleksu. Karty podarunkowe dostępne są już od 65 złotych a okres ważności może wynieść nawet rok. Zapraszamy do odwiedzenia Term Maltańskich.