Termy Maltańskie przygotowują się do sezonu letniego

Za nami dopiero kilka słonecznych dni, ale Termy Maltańskie już szykują się na nadejście prawdziwych upałów i gorącego lata. W tym roku po raz kolejny Kompleks zaskoczy ciekawymi nowościami.

Największy Aquapark w Polsce ma kolejny udany kwartał za sobą. Mimo epidemii grypy, która panowała w województwie Wielkopolskim frekwencja w Kompleksie była prawie identyczna jak w rekordowym roku 2014. Przez pierwsze 3 miesiące tego roku Termy odwiedziło prawie 250 tysięcy osób. Po raz kolejny wysoki wzrost zanotowały sauny, które w każdym kwartale powiększają liczbę klientów. Dużym zainteresowaniem cieszy się również program Celebrity Splash, transmitowany na żywo z Term Maltańskich. Podczas emisji programu na trybunach Kompleksu zasiada ponad 2 tysiące osób.

Termy Maltańskie myślą już o atrakcjach dla amatorów wodnej rozrywki i relaksu podczas sezonu letniego. 1 maja zostanie otwarta plaża zewnętrzna wraz ze zjeżdżalniami. Jak co roku największy Aquapark w Polsce przygotowuje szereg nowości i atrakcji dla swoich klientów. W tym roku zostanie poszerzona plaża zewnętrzna oraz zostanie zwiększona liczba leżaków. W miejsce boiska do siatkówki plażowej powstanie największa piaskownica w Poznaniu. Będzie to częściowo zadaszone miejsce wypełnione licznymi zabawkami, które stanie nie lada gratką dla dzieci.

Jednocześnie nastąpi powrót do cennika letniego. W nowym/starym cenniku zostaną obniżone bilety krótkoterminowe, jedno i dwugodzinne, a nieznacznej podwyżce ulegną bilety całodniowe. Wejściówki na Kartę Rodziny Dużej pozostaną bez zmian.

Największy Aquapark w Polsce w każdy weekend majowy będzie organizował imprezy tematyczne, które będą trwać cały weekend. W poszczególne weekendy klienci będą mogli przeżyć przygodę w amerykańskim stylu, uczestniczyć w weekendzie sportowym czy wielkim pikniku rodzinnym. Jak zawsze przygotowane będą liczne gry i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Kolejne niespodzianki szykowane są w Świecie Saun. Kontynuowane będą wieczory saunowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Od 1 maja rozbudowany zostanie Zielony Taras, który rozpoczął działalność w ubiegłym roku.

Kolejny kwartał przynosi również wiele ważnych i dużych imprez sportowych. Już pod koniec maja odbędą się Mistrzostwa Polski w skokach do wody oraz w pływaniu synchronicznym. W czerwcu Termy Maltańskie będą gospodarzem Mistrzostw Polski niesłyszących oraz dwóch dużych mitingów pływackich dla dzieci.