Ważne informacje

Kasy i szatnie znajdują się w holu recepcyjnym na parterze obiektu. Po zakupie biletu i zmianie obuwia, poprzez szatnię i strefę pryszniców przejść można do wybranej strefy obiektu: sportowej (Baseny Sportowe) lub rekreacyjnej (Aquapark i Świat Saun i SPA 1306).

Biletem wstępu do kompleksu jest specjalna opaska na rękę z elektronicznym chipem, tzw. transponder, który jest jednocześnie kluczem do szafki w szatni, przepustką między strefami oraz swoistą kartą płatniczą.

Szafki w szatniach Term Maltańskich otwierane są za pomocą ekranu dotykowego znajdującego się na szczytach rzędów szafek. Wybór szafek jest dowolny, o przypisaniu konkretnej szafki decyduje wybór na ekranie dotykowym. Aby otworzyć szafkę, postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie dotykowym. Ważne jest też, aby szafkę zostawić zamkniętą.

W obiekcie nie dokonuje się płatności gotówką. Transponder jest połączeniem przepustki i karty płatniczej. Rejestrowane są na nim zmiany stref pobytu i czas w nich spędzony, wypożyczenia ręczników, prześcieradeł, płaszczy kąpielowych, korzystanie z solarium, restauracji czy barku w saunach.

Bieżącą kontrolę czasu do wykorzystania, a także przypomnienie numeru szafki, umożliwiają czytniki rozmieszczone w każdej ze stref oraz w szatniach. Przy wyjściu następuje rozliczenie zgodnie z odczytem z transpondera. Za przedłużenie pobytu ponad czas wykupiony w bilecie, lub za zmianę strefy pobytu na nieobjętą biletem, obowiązuje dopłata zgodnie ze wskazaną w cenniku stawką naliczania minutowego.

Czas pobytu jest mierzony od chwili przekroczenia bramki przy kasie do momentu rozliczenia transpondera. Przy wyjściu, oczekując na rozliczenie, transponder można zatrzymać na 10 minut – specjalne czytniki znajdują się przy kasach. Jednakże, nierozliczenie pobytu w tym czasie skutkuje ciągłością naliczania minutowego (tzn. anuluje zatrzymanie czasu w strefie płatnej).

Transponder umożliwia także swobodne przejście między strefami obiektu, tj. Basenami Sportowymi, Aquaparkiem i Światem Saun. Osoby korzystające z biletu do Aquaparku oraz do Basenów Sportowych mogą przejść do Świata Saun: za czas tam spędzony będzie naliczana dodatkowa opłata za każdą rozpoczętą minutę przebywania zgodnie z cennikiem Świata Saun.

Osoby korzystające z biletu do Świata Saun mogą swobodnie przejść do strefy Aquaparku bądź Basenów Sportowych, za pobyt tam nie będzie pobierana dodatkowa opłata – czas tam spędzony wlicza się w czas wykupionego biletu, a naliczanie opłaty za przedłużenie pobytu odbywa się zawsze według taryfy.

Osoby korzystające z biletu do Aquaparku mogą skorzystać także z Basenów Sportowych. Przekroczenie limitu czasu określonego w zakupionym bilecie spowoduje doliczenie dopłaty zgodnie z aktualnym cennikiem.

Dzieci do lat 13 mogą odwiedzać Termy Maltańskie tylko pod opieką osób dorosłych (pełnoletnich). Osoby niepełnoletnie (do lat 18) powinny posiadać ważny dokument, potwierdzający wiek. Wstęp do Świata Saun zarezerwowany jest dla osób powyżej 18. roku życia.

W halach basenowych obowiązuje obuwie basenowe i strój kąpielowy. Dla kobiet i dziewczynek strój jedno- lub dwuczęściowy, dla mężczyzn i chłopców kąpielówki, szorty lub spodenki kąpielowe.

Termy Maltańskie są obiektem monitorowanym, ze względów bezpieczeństwa. Monitoring obejmuje strefy ogólnodostępne, z pełnym poszanowaniem prywatności i nie są nim objęte Świat Saun i SPA 1306, przebieralnie, strefa pryszniców i toalety.

Więcej informacji:

Biuro Obsługi Klienta, czynne codziennie od godz. 7:30 – 23:15
tel: (+48) 61 222 61 61
email: bok@termymaltanskie.com.pl