Urodzinowa Noc Saunowa z okazji 7 urodzin Term Maltańskich

Imprezy saunowe w Termach Maltańskich mają swoją bogatą historię i przyciągają miłośników saunowania, którzy cenią sobie połączenie zdrowego relaksu i dobrej zabawy. W piątkową noc 19 października z okazji 7 urodzin kompleksu zapraszamy na niezwykłą noc saunową, w której wystąpią zaproszeni goście – uczestnicy tegorocznych Mistrzostw Świata Saunamistrzów!

Areną Urodzinowej Nocy Saunowej będzie Sauna Panorama, w której swoje popisowe seanse zaprezentują nasi znakomici goście z Wrocławia oraz nasi saunamistrzowie. Ania Kluczyńska i Zbyszek  Owczarek to reprezentanci Polski na tegorocznych Mistrzostwach Świata Saunamistrzów. Oboje mogą pochwalić się też znakomitymi wynikami na krajowym podwórku. Ania zdobyła tytuł Mistrza Polski 2017, z kolei Zbyszek jest II wicemistrzem Polski 2018!

Uczestnicy Nocy Saunowej będą mieli okazję także zobaczyć pokazy naszych saunamistrzów. Premiera tych seansów nastąpi tydzień wcześniej podczas najstarszego turnieju saunamistrzów w Polsce Silesian Towel Fight. W autorskim seansie solo zaprezentuje się Ewa Wawrzyniak, a drużynowo wystąpią Gustaw Sielicki i Marcin Rogoziński.

Seanse specjalne w ramach Urodzinowej Nocy Saunowej startują od godziny 18:00 i odbywać się będą zawsze o pełnej godzinie. Ostatni seans rozpocznie się o 23:00. Aby w nich uczestniczyć należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł, który gwarantuje miejsce na wszystkich sześciu pokazach. W ramach biletu można oczywiście korzystać ze wszystkich trzech stref Term Maltańskich już od godziny 11:00. Każdy z gości otrzyma powitalne piwo (do wyboru także wersja bezalkoholowa).

Bilety dostępne są już dziś w recepcji Kompleksu oraz na stronie Biletomat.pl. Liczba biletów jest ograniczona! Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, świętujcie z nami 7. urodziny naszego saunarium!

Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane!