#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Urodzinowa Noc Saunowa

Imprezy saunowe w Termach Maltańskich mają swoją bogatą historię i przyciągają miłośników saunowania, którzy jednocześnie cenią sobie dobrą zabawę. W sobotnią noc z 28 na 29 października odbędzie się niecodzienne wydarzenie – URODZINOWA NOC SAUNOWA pod hasłem „Cukierek albo psikus”.

Z tej okazji Świat Saun będzie czynny dłużej niż zwykle, świętować szóste urodziny Term Maltańskich będziemy aż do 2 nad ranem!

W programie, poza standardowymi seansami parowymi odbywającymi się co godzinę w Saunie Event (od 12:00 do 22:00) przeprowadzonych zostanie aż 8 dodatkowych pokazów w Saunie Panorama. W rytm doskonałej muzyki, w niebanalnych stylizacjach, nowych choreografiach oraz według  scenariusza o tematyce halloween popisywać się swoimi umiejętnościami będą nasi doświadczeni saunamistrzowie.

Na seanse specjalne w ramach Nocy Saunowej zapraszamy od godziny 18:00 do 1:00 (zawsze o pełnej godzinie) do Sauny Panorama. Aby w nich uczestniczyć należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł, który gwarantuje miejsce na wszystkich ośmiu seansach. W ramach biletu można oczywiście korzystać z wszystkich trzech stref Term Maltańskich już od godziny 11:00. Każdy z gości otrzyma powitalne piwo (do wyboru także wersja bezalkoholowa). Bilety można kupić już dziś w Recepcji Kompleksu oraz na stronie Biletomat.pl. Liczba biletów jest ograniczona!

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane!