Urodzinowa promocja trwa do końca października

Termy Maltańskie świętowały swoje urodziny 16 października, ale specjalna promocja nadal trwa. Do końca października kupując bilet na 3 godziny otrzymujemy możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji największego Aquaparku w Polsce przez 5 godzin bez dodatkowych opłat.

Urodzinowa promocja Term Maltańskich obowiązuje przez cały miesiąc. Osoby, które zdecydują się zakupić bilet 3 godzinny do Świata Saun lub Aquaparku otrzymają możliwość 5-godzinnego pobytu w Kompleksie . Promocja obowiązuje zarówno w taryfie I jak i w II. Dotyczy wszystkich biletów indywidualnych: normalnych, ulgowych i rodzinnych. To doskonała okazja, żeby 2 godziny dłużej korzystać ze wszystkich dobrodziejstw Term Maltańskich.

Dla wszystkich osób czekają zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności. Amatorzy wodnego relaksu mogą skorzystać z licznych jacuzzi oraz kurtyn wodnych. W Kompleksie można skorzystać z dwóch basenów z wodą termalną, która ma właściwości lecznicze.

Świat saun oferuje aż 13 pomieszczeń o różnej temperaturze i wilgotności. Dla gości Term Maltańskich znajdują się zarówno sauny parowe jak i suche. W strefie można również skorzystać z tężni solnej oraz z groty śnieżnej. Niesamowitą atrakcją jest sauna panoramiczna z widokiem na lasek oraz sauna Kelo zbudowana z 200-letniego drewna sosny fińskiej.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z urodzinowej promocji 5 za 3. Regulamin znajduje się na stronie internetowej. Nie czekaj i kup bilet już teraz.