#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Urodziny w Świecie Saun

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? Zespół Świata Saun przygotował niecodzienny pomysł na udaną urodzinową niespodziankę.

Dla wszystkich miłośników saunowania będzie to wspaniała okazja, żeby nie tylko się zrelaksować, ale też przy okazji sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent. Urodzinowy seans parowy to nowość w Świecie Saun w Termach Maltańskich. Ten spersonalizowany upominek zaskoczy nie jednego saunowicza. Podczas trwania seansu można dobrać wszystkie niezbędne elementy dobrej zabawy. Saunamistrzowie dobiorą muzykę i aromaty według gustu solenizanta, a nawet przekażą ułożone wcześniej życzenia urodzinowe. W Świecie Saun można też zamówić dodatkowo słodką niespodziankę lub gadżet. Istnieje także możliwość wynajęcia na wyłączność strefy VIP z łaźnią parową i sauną parową, która pozwoli na dłuższe świętowanie w kameralnym gronie.

W celu zorganizowania urodzinowego seansu należy skontaktować się 7 dni przed planowaną wizytą i ustalić wszystkie szczegóły. Prosimy dzwonić pod numer: 61 222 61 39 lub napisać maila na adres: sauny.recepcja@termymaltanskie.com.pl.