Urodzinowy wieczór saunowy

Termy Maltańskie mają już 5 lat. Z tej okazji 16 października odbędzie się huczne świętowanie tego wydarzenia. Obchody urodzinowe nie mogły ominąć Świata Saun.

Dla wszystkich saunowiczów zespół saunamistrzów przygotował specjalny program wieczoru saunowego, którego głównym bohaterem będzie liczba pięć. Jak zawsze będzie można zobaczyć popisy aktorskie, posłuchać dobrej muzyki i wczuć się w komediowy charakter wieczoru. Wyjaśniona zostanie również tajemnica liczby 5. Prawdziwą gratką będzie seans wieńczący wieczór „Pięciobój saunowy”, podczas którego saunamistrzowie wykonają aż pięć polań pieca. Będzie to niecodzienna atrakcja dla osób odwiedzających sauny. Wstęp na wieczór saunowy w ramach biletu zakupionego w kasach Kompleksu lub przez stronę internetową. Kup teraz.

Przypominamy, że przez cały październik obowiązuje urodzinowa 5 za 3. Kupując bilet na 3 godziny do Świata Saun możemy korzystać ze wszystkich pomieszczeń 2 godziny dłużej. 5 godzin relaksu to mnóstwo czasu, żeby jak najlepiej poznać największą strefę saun w Polsce.

Wieczór saunowy rozpocznie się o godzinie 17:00. Ostatni seans przewidziany jest na 22:00. Wszystkie seanse będą odbywać się w saunie zewnętrznej Panorama w sąsiedztwie Zielonego Tarasu. Do zobaczenia.