Uwolnij emocje w Termach Maltańskich!

Uwolnij emocje w Termach Maltańskich!

Uff…  nareszcie LATO!

Wakacje… Czas beztroski i rodzinnych wypadów. To zdecydowanie ulubiony czas większości z nas a szczególnie dzieciaków. Wolne od szkoły, pracy, niezapomniane wycieczki, czas błogiego relaksu i najlepszej zabawy. Wakacje niezmiennie kojarzą nam się z wodą, plażą, słońcem, aktywnością i uśmiechem. To czas kiedy każdy ma swój pomysł na relaks i zabawę, a te budzą w nas najbardziej pozytywne emocje. Termy Maltańskie to miejsce gdzie uwolnisz cały ich wachlarz:

RADOŚĆ

Zjeżdżalnie! Zjeżdżalnie! I jeszcze raz zjeżdżalnie!!! Po poznańsku: mamy ich całą „wuchtę” bo wiemy, że to Wasza ulubiona atrakcja. Zakręcone, kolorowe, długie, szybkie, świetliste, turbo, z pontonami, rodzinne, dzikie rzeki. Łączy je jedno – niekontrolowany wybuch radości u każdego i przy absolutnie każdym zjeździe.

Śmiech, radość i szaleństwo najmłodszych wywołuje kolejna atrakcja na plaży zewnętrznej. Wodny Plac Zabaw to m.in.: psikawki, kurtyny, armatki wodne i fontanna, a wszystko to w kolorowej i bezpiecznej aranżacji. Zabawa na naszym wodnym placu to frajda w czystej postaci.

EUFORIA

Przez całe wakacje w basenach zewnętrznych zapraszamy na Aqua-Fitness. Codziennie aż do 2 września o godzinie 11:00, 12:00, 13:00, 15:00, 16:00 i 17:00 startujemy z ćwiczeniami poprawiającymi sylwetkę i uwalniającymi całe pokłady endorfin. To z pewnością najbardziej roztańczony basen w całym Poznaniu, choreografii zazdrościłyby nam nawet sama Jennifer Lopez czy Shakira. Zajęcia prowadzone przez profesjonalne instruktorki fitness przy dźwiękach najnowszych letnich hitów. Wybuch euforii i dobry humor na cały dzień gwarantowane. Tej emocji doświadczycie również w Świecie Saun podczas specjalnych seansów parowych i muzycznych. Nasi saunamistrzowie pobudzą Twoje krążenie i dobre samopoczucie.

A wszystko to w cenie biletu wstępu.

EKSCYTACJA

Lubisz wyzwania, adrenalinę, sportowy dreszczyk emocji? Lepiej nie mogłe/aś trafić. Sprawdź swoje umiejętności w Strefie Surfera na 30 – metrowym torze skimboardowym! Dodatkowo w niedziele: 01.07, 8.07, 22.07, 29.07, 12.08 i 26.08 zobacz jak to robią najlepsi. Pokazy profesjonalnych skimboarderów z pewnością zainspirują do poznania tej letniej dyscypliny i dodatkowo nauczą Ciebie jak stawiać pierwsze kroki na wodnej desce.

Mało? Poczuj dreszczyk emocji w strefie Basenów Sportowych skacząc z wieży i pobijając swoje rekordy na 50-metrowym, basenie olimpijskim!

SATYSFAKCJA

W basenach pod chmurką sprawdź swoją zwinność na dwóch wielkich wodnych torach przeszkód. Dmuchany tor sprawnościowy to prawdziwe wyzwanie dla małych i dużych amatorów wodnego szaleństwa.

ODPRĘŻENIE

Radość, zabawa, szaleństwo – ileż można? Wszystkich tych, dla których relaks ma inne oblicze zapraszamy na piaszczystą plażę z leżakami i kolorowymi drinkami, które przeniosą Ciebie na rajską wyspę. Stan totalnego odprężenia na 100% osiągniesz w Świecie Saun: w parowych łaźniach, na Zielonym Tarasie czy basenach schładzających lub Grocie Śnieżnej.

Lato w Termach Maltańskich zapowiada się więc niezwykle EMOCJONUJĄCO. Wybierz swoje ulubione emocje i uwolnij je bez reszty!

Zapraszamy!