#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Wakacje tu i teraz

Wakacje tu i teraz. Termy Maltańskie w okresie letnim  jak zawsze przygotowały szereg atrakcji i nowości dla odwiedzających. Szykuje się kolejne pasjonujące lato w największym Aquaparku w Polsce.

Wakacje to okres wyjazdów, spędzania czasów z rodziną i oczywiście doskonałej pogody. Dzieci i młodzież odpoczywają od swoich obowiązków. To idealny moment na zaplanowanie czasu wolnegoi swojego i bliskich. Termy Maltańskie zachęcają do spędzenia wakacji, bo atrakcji jak zawsze jest co nie miara.

Na terenie plaży zewnętrznej uruchomione zostały dwie nowe atrakcje. Wodny Plac Zabaw to propozycja dla dzieci w każdym wieku umiejscowiona przy basenach wypływowych. Na placu zainstalowano liczne armatki wodne, wiaderka przelewowe oraz fontanny. Wszystkie atrakcje znajdują się na bezpiecznej, antypoślizgowej posadzce. W sąsiedztwie placu znajduje się również piaskownica z dużą ilością zabawek. Wodny Plac Zabaw to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z najmłodszymi dziećmi.

Na drugim biegunie plaży powstała strefa Surfera, której główną atrakcją jest najdłuższy, 30-metrowy, tor skimboardowy w Poznaniu. To propozycja dla osób, które lubią aktywnie wypoczywać i chcą sprawdzić swoje umiejętności w tym dynamicznie rozwijającym się sporcie. Termy Maltańskie udostępniają tor wraz ze sprzętem. Podczas wakacji w strefie Surfera będzie można testować deski czy obejrzeć pokazy profesjonalistów, które będą nie lada atrakcją dla odwiedzających.

W okresie letnim stałym punktem dnia jest program Aktywne Lato, który w ubiegłych latach cieszył się dużą popularnością. Zajęcia Aqua Fitness są prowadzone 6 razy dziennie przez całe wakacje. Jest to doskonała okazja, żeby aktywnie wypocząć , pobawić się w rytm muzycznych hitów i spalić kalorie. Zajęcia w ramach Aktywnego Lata są w cenie biletu wstępu do Aquaparku.

Pomiędzy basenami zewnętrznymi przez cały okres wakacji znajduje się scena w hawajskim klimacie. To kolejny nowy element wystroju plaży. Ze sceny można usłyszeć profesjonalnych konferansjerów, którzy prowadzą animacje, konkursy i zabawy oraz informują o aktualnych atrakcjach Kompleksu.  Całość okraszona jest muzycznymi, wakacyjnymi hitami, dzięki którym poczujemy się jak w zagranicznym kurorcie.

Podczas trwania wakacji do dyspozycji amatorów wodnej rozrywki dostępny będzie Wodny Tor Przeszkód, na którym można sprawdzić swoją gibkość i zwinność. Ponownie w basenach Aquaparku goszczą także kule wodne, które są jedną z ulubionych atrakcji dzieci. Należy także pamiętać o stałych atrakcjach Aquaparku takich jak basen z falą, wewnętrzne i zewnętrzne zjeżdżalnie oraz liczne jacuzzi. Mnogość wodnych możliwości sprawia, że każdy znajdzie tutaj interesującą propozycję dla siebie.

Termy Maltańskie po raz kolejny przygotowały szereg atrakcji dla odwiedzających. Lato w mieście warto więc spędzić nad Maltą, w największym Aquaparku w Polsce. Rozrywki i wypoczynku nie zabraknie na pewno. Wakacje tu i teraz. Bez wyjazdu, bez paszportu, bez bagażu. Wodne wakacje w Termach Maltańskich na wyciągniecie ręki.