Wakacyjna promocja Term Maltańskich

Termy Maltańskie przygotowały rewelacyjną promocję dla wszystkich fanów pływania. Przez całe wakacje klienci Term Maltańskich będą mogli korzystać z basenów sportowych bez limitu czasowego za 10 złotych.

Od 14 lipca do 24 sierpnia miłośnicy sportów wodnych będą mogli korzystać z basenów sportowych Term Maltańskich bez ograniczeń czasowych. W tym okresie wstęp na obiekty olimpijskie będzie kosztował tylko 10 złotych. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób, które regularnie korzystają z basenów, jak również dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na jedynym 50-metrowym basenie w Wielkopolsce.

Do dyspozycji klientów Term Maltańskich, w cenie 10 złotych, będzie również głęboki basen 5-metrowy oraz 3-metrowa wieża do skoków otwarta dla publiczności. Warto podkreślić, że największy Aquapark w Polsce, znajdujący się przy ul. Termalnej 1, to miejsce najważniejszych imprez pływackich w Polsce. W tym roku Poznań był gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski, na których wystartowało ponad 1000 zawodniczek i zawodników. Na basenie głębokim odbyły się międzynarodowe zawody w pływaniu synchronicznym oraz Mistrzostwa Polski w skokach do wody.

Promocja będzie obowiązywać do 24 sierpnia we wszystkie dni tygodnia. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z basenów sportowych.