Warsztaty plastyczne z okazji dnia Babci i Dziadka

22 stycznia w godzinach od 17 do 19 w holu basenów sportowych na pierwszym piętrze Kompleksu Term Maltańskich odbędą się specjalne warsztaty plastyczne z okazji dnia Babci i Dziadka.

Otwarte warsztaty będą prowadzone przez wykładowców i studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Babcie i dziadków zapraszamy razem z wnukami na tworzenie ciekawych form artystycznych. Głównym punktem warsztatów będzie zagadka, którą rodzinne zespoły będą odkrywać, tworząc przestrzenne konstrukcje. Do dyspozycji uczestników będzie wiele różnorakich materiałów jak farby, kredy, folie, kartony, czy bibuły. Warsztaty są bezpłatne i nie obowiązują na nie zapisy. Wszystkie chętne rodziny będą mogły wziąć udział we wspólnym tworzeniu.

W ramach bezpłatnych warsztatów będzie można również podziwiać wystawę prac studentów Uniwersytetu Artystycznego III Wieku w Poznaniu. Otwarcie wystawy nastąpi we wtorek 20 stycznia o godzinie 18. Ekspozycja będzie zdobić hol sportowy na pierwszym piętrze Term Maltańskich do końca stycznia 2015r.

Serdecznie zapraszamy