#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Wieczór saunowy 10.02.2017

W piątek 10 lutego odbędzie się wyjątkowy wieczór saunowy. Gościem specjalnym będzie saunamistrz Łukasz Dłużniewski, który w swoim dorobku posiada tytuły Mistrza Polski i Mistrza Świata. To jedyna okazja, żeby zobaczyć najbardziej utytułowanego saunamistrza w kraju.

Zespół Świata Saun zaprasza na kolejny wieczór saunowy, w którym nie zabraknie znakomitej muzyki, choreografii, techniki i dobrej zabawy. Podczas tego ekscytującego wydarzenia wystąpi Łukasz Dłużniewski. Jego błyskawiczna kariera nabrała tempa właśnie w Termach Maltańskich. W roku 2016 wygrał etap Sauna Cup w Poznaniu, co dało mu przepustkę do udziału w Mistrzostwach Polski. Tam pokazał klasę i pozostawił wszystkich rywali w tyle. To nie jedyny tytuł Mistrzowski Łukasza. W duecie z Izabelą Żołądź zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Świata. Łukasz imponuje techniką, niebanalną choreografią i cieszy się sympatią osób biorących udział w seansach parowych.

Wieczór saunowy z Mistrzem Świata rozpocznie się o godzinie 17:00. Ostatni seans przewidziany jest na 22:00. Uczestnictwo w wydarzeniu jak zwykle w ramach biletu do Świata Saun. Wszystkie seanse będą odbywać się w saunie Panorama.

Do zobaczenia.