Wielka Majówka w Termach Maltańskich

Otwarcie plaży zewnętrznej, moc atrakcji dla dzieci oraz klubowa muzyka w tle. Długi weekend majowy w Termach Maltańskich zapowiada się interesująco.

Termy Maltańskie 1 maja otwierają plażę zewnętrzną, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem gości. Wszyscy spragnieni wodnych atrakcji na świeżym powietrzu będą usatysfakcjonowani. Do dyspozycji odwiedzających będą baseny zewnętrzne i liczne zjeżdżalnie. Na plaży zewnętrznej będzie dostępnych aż 200 leżaków dla osób odpoczywających w Termach Maltańskich.

Przez wszystkie 4 dni długiego weekendu majowego w godzinach od 10 do 17 będą przygotowane niespodzianki dla rodzin z dziećmi. Pojawią się klaun oraz animatorzy. Do dyspozycji najmłodszych będą też dwa dmuchane zamki. Organizowane będą ciekawe gry, zabawy oraz konkursy. Nie zabraknie malowania twarzy, które cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci. W basenie będą też animacje taneczne oraz Aquazumba.

Po godzinie 17 na terenie plaży zewnętrznej będzie królować klubowa muzyka. Przez 5 godzin będzie można odpoczywać, tańczyć i bawić się przy dźwiękach serwowanych przez DJ-a na żywo. Będzie to wyjątkowe wydarzenie i jedyna impreza klubowa na basenach w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w długi weekend majowy na plaży zewnętrznej. Atrakcji i emocji z pewnością nie zabraknie.

Godziny otwarcia poszczególnych stref w długi weekend majowy:

Baseny Sportowe: 7:00-23:00

Aquapark: 9:00-23:00

Świat Saun: 13:00-23:00

SPA 1306: 11:00-21:00