Wielki konkurs z nagrodami

Termalna Wyspa Przygód to Aquapark Term Maltańskich wypełniony przeróżnymi atrakcjami. Amatorzy wodnych zabaw mogą korzystać nie tylko ze stałych atrakcji, ale również z wielu zajęć dodatkowych. Czas wypełniony Afrodance, animacjami i konkursami z pewnością umila pobyt w największym Aquaparku w Polsce. Teraz dodatkowo Termy Maltańskie organizują konkurs w atrakcyjnymi nagrodami pod hasłem „#termalnawyspaprzygod”. Wystarczy, że udokumentujecie jak wypoczywacie lub jak bawicie się w naszym Kompleksie, a atrakcyjne nagrody trafią do Was.

Zasady konkursu są bardzo proste.

Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie umieścić zdjęcie, zrobione przez siebie podczas pobytu w Aquaparku w serwisie społecznościowym Facebook lub Instagram (na profilu Term Maltańskich lub na swoim własnym). Zdjęcie powinno ilustrować ideę przygody oraz pasować tematycznie do sloganu „Wyspa przygód”, pokazywać jak można przeżyć przygodę korzystając z atrakcji Term Maltańskich. Do zrobienia fotografii można wykorzystać jedną z trzech stref tematycznych znajdujących się na plaży zewnętrznej. Zdjęcie mogą również uatrakcyjnić  animatorzy lub konferansjer we własnej osobie lub udostępnią rekwizyty będące częścią Aquaparku – pytajcie ich o pomoc.

Zdjęcie musi być opisane hashtagami: #termalnawyspaprzygod oraz #termymaltanskie. Do Zdjęcia może być dołączony komentarz tekstowy.

Konkurs będzie miał 2 edycje i będzie kończył się zawsze w niedzielę o godzinie 23:59. Następnie komisja konkursowa oceni umieszczone w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrodzi najciekawsze zdjęcia. Do wygrania są między innymi: zegarki sportowe, głośniki bezprzewodowe czy wodoszczelne odtwarzacze muzyczne.

Konkurs potrwa od 12 sierpnia do 25 sierpnia. Zachęcamy do udziału. Baw się razem z nami i wygrywaj cenne nagrody 😊

Regulamin konkursu